Praktijk Lier

Spekkestraat 39
2500 Lier

0496/94.48.00
info.lier@arnicapraktijk.com

U kan ons op dit e-mailadres bereiken voor eventuele inhoudelijke vragen. We raden aan om steeds eerst contact op te nemen met uw therapeut.

Enkel op afspraak

Praktijk Lint

Liersesteenweg 49
2547 Lint

0498/67.41.37
info.lint@arnicapraktijk.com

U kan ons op dit e-mailadres bereiken voor eventuele inhoudelijke vragen. We raden aan om steeds eerst contact op te nemen met uw therapeut.

Enkel op afspraak

Praktijk Willebroek

Overwinningsstraat 101A
2830 Willebroek

0485/38.15.12
info.willebroek@arnicapraktijk.com

U kan ons op dit e-mailadres bereiken voor eventuele inhoudelijke vragen. We raden aan om steeds eerst contact op te nemen met uw therapeut.

Enkel op afspraak

Dorpshuis Hombeek

Leibeekstraat 2
2811 Hombeek

Maak hier een online afspraak

Hier kunnen enkel geconventioneerde ELP begeleidingen* bij een kinder- en jongerenpsycholoog ingepland worden.

Enkel op afspraak

*U komt in aanmerking voor een geconventioneerde ELP-begeleiding indien; u behoort tot een (financieel) kwetsbare doelgroep en u het voorbije jaar nog geen geconventioneerde ELP begeleiding of ELP groepstraining gevolgd hebt. U betaalt voor de eerste 8 sessies €11/sessie (of €4/sessie bij een verhoogde tegemoetkoming).

Algemene info

Om een eerste afspraak te maken, kan u ons op bovenstaande telefoonnummers bereiken.

U kan ookvolgend document invullen.

U kan mailen naar secretariaat@arnicapraktijk.com.

Vervolgens zal u gecontacteerd worden door één van onze intakers voor een eerste afspraak.

Annuleren: Gelieve tijdig te annuleren. Bij annulatie of verplaatsing van minstens 48 uur op voorhand wordt de sessie niet aangerekend. Bij annulatie of verplaatsing minder dan 48 uur op voorhand, zal de sessie volledig worden aangerekend (uitgezonderd bij ziekte).

Naam Vestiging Telefoon Email
Aagje Beliën Lint 0497/64.79.48 aagje@arnicapraktijk.com
Alex Jacques Willebroek 0493/45.16.62 alex@arnicapraktijk.com
Amber De Vos Lint, Willebroek 0485/87.03.82 amber@arnicapraktijk.com
Bart Smets Willebroek 0476/98.18.74 bart@arnicapraktijk.com
Cassandra Jeurissen Lier, Lint 0475/24.79.02 cassandra@arnicapraktijk.com
Eline Longin Lint, Willebroek 0470/96.76.16 eline@arnicapraktijk.com
Ellen Leysen Lint 0474/82.57.70 ellen@arnicapraktijk.com
Els Van Damme Lier, Lint 0486/48.03.65 els@arnicapraktijk.com
Eva Michiels Lint, Willebroek 0456/23.34.86 eva@arnicapraktijk.com
Evelyn Van Puyvelde Willebroek 0476/76.80.51 Evelyn@arnicapraktijk.com
Hans Van Pinxteren Willebroek 0496/39.21.90 hans@arnicapraktijk.com
Ine Van Poyer Lint, Willebroek 0473/23.46.76 ine@arnicapraktijk.com
Joeri Vilas Arras Lint, Willebroek 0496/94.48.00 joeri@arnicapraktijk.com
Kathleen Schellemans Lint, Willebroek 0471/47.14.45 kathleen@arnicapraktijk.com
Kelly De Heel Lint, Willebroek 0474/30.66.87 kelly@arnicapraktijk.com
Lieselot Van Den Bosch Lint, Willebroek 0469/16.13.96 lieselo@arnicapraktijk.com
Linda Moons Lint, Willebroek 0473/82.10.53 linda@arnicapraktijk.com
Lisa Liekens Willebroek 0470/03.83.98 lisa@arnicapraktijk.com
Lore Bryssinck Lint, Willebroek 0487/65.01.00 lore@arnicapraktijk.com
Machteld Van Hove Lier, Lint, Willebroek secretariaat@arnicapraktijk.com
Manon Mercier Willebroek 0498/13.06.79 manon@arnicapraktijk.com
Mara Bosmans Lint, Willebroek 0494/78.69.60 mara@arnicapraktijk.com
Marco Kellens Lint, Willebroek 0494/18.29.49 marco@arnicapraktijk.com
Marinka Ravhekar Lint, Willebroek 0475/56.94.18 marinka@arnicapraktijk.com
Marloes Eekman Willebroek 0468/16.14.91 marloes@arnicapraktijk.com
Neanke Van Antwerpen Lint 0478/76.45.74 neanke@arnicapraktijk.com
Nele Hermans Lint, Willebroek 0478/75.66.69 nele@arnicapraktijk.com
Rudy Bellekens Lint, Willebroek 0475/86.83.61 rudy@arnicapraktijk.com
Tim Uyttersprot Lint, Willebroek 0488/14.46.05 tim@arnicapraktijk.com
Vanessa Kennis Lint, Willebroek 0468/15.27.43 vanessa@arnicapraktijk.com